2011 m. gruodžio 5 d., pirmadienis

Storryteller

You can find a Coronation pub on the corner of Kingston street. I've no idea if this name came for the that pub after the street which you can find not so far or after the famous 'Coronation road' soap opera which is shown on the British television more than 50 years. Or maybe they all have nothing in common with each other. This pub with dark heavy velvet curtains, red light inside and wooden interior I see every day from my windows. I see same faces every day. I noticing their moods. They standing there and waiting for someone or something. I recogn that they even didn't know what are they looking for. That public place is like second home for them. I always thinking why they are coming there every day? Maybe none waits them at home? How many stories you can find under these eyes and faces? Comedies, tragicomedies, dramas and tragedies...
Sometimes I'm playing a strange game. I'm trying to image other people life. Are you doing the same sometimes? I see the same faces all the time. Not only in that pub, but in the streets, shops and other places as well. And every time when I'm a bit bored I'm starting to create stories in my head. Who's that girl that I met today in the shop? Why she looked sad today? Maybe she had a row with her boyfriend ? Or why that nice girl in the cider and cheese shop is crying? What happened to her?  Who's that man with nice suit and trainers on his foot? Which magazine he's reading today?  I have thousands of questions and answers all the time...
One my mate always have lots of stories to tell. All his life went so strange that sometimes is hard to believe that. He always tells me a stories about people that surrounds us. I always was wondering: how he knows so much about others? Maybe they telling him the most intimates stories of their life? So one day I just asked him and he said to me: You know, if nothing goes around me I just imagine that :)

**********************************************************************************

Kingstono gatvės kampas. Ten jaukiai įsitaisęs stūkso 'Coronation' pub'as. Nežinau ar jis pavadintas šalia esančios gatvės vardu ar britų muilo operos 'Coronation street', kuri rodoma Anglijoje daugiau nei 50 metų. O galbūt visi jie nesusiję. Šį pub'ą su sunkiomis užuolaidomis, rausva šviesa ir medžio apdaila viduje, kasdien matau pro savo langus. Tie patys žmonės pub'ą aplanko kasdien. Vos tik jam pravėrus duris. Laukia kaip alkstantieji duonos. Kas tie žmonės? Kodėl ši vieta tapusi jų antraisiais namais? Ar niekas jų nelaukia namuose? Tikiu, kad bent šiuo aspektu serialas ir pub'as turi kažką bendro. Tikiu, kad už tų sunkių, dulkėtų užuolaidų slepiasi ne mažiau įspūdingesnės dramos. Kiek laimės, džiaugsmo, nusivylimų ir kartėlio sugėrusios šios sienos.Kiek neįtikėtinų istorijų slepia tų žmonių veidai. Atsimenu kaip atrodo jų veidai. Tikiu,kad ir mano veidas jiems pažįstamas. Kartais net sunku patikėti, kad už tų fasadų ir akių verda šitoks gyvenimas. Turbūt apie kiekvieno gyvenimą būtų galima parašyti įdomiausią biografiją. Komedijos, tradikomedijos, dramos, tragedijos. Jos, jo, jų gyvenimai. O! Kiek dar nutylėta, išgyventa giliai viduje arba tik artimiausių žmonių rate....
  Kartais žaidžiu tokį keistą žaidimą: bandau įsivaizduoti koks tų žmonių gyvenimas. Kuriu įvairiausias istorijas ir skirtingus jų variantus. Visos tos istorijos taip ir lieka su manimi. Ar jums tai pažįstama? Ar nebandote perskaityti kitų žmonių gyvenimo? Įskaityti jų akių ir veidų? Žmonių, kuriuos sutinkate kasdien pakeliui į darbą, mokslus, parduotuvę. Su kuriais prasilenkiate gatvėje. Juk paprasti kasdieniniai ritualiai greitai tampa rutina ir tada pradedame dairytis aplink. Kas ta mergina važiuojanti troleibusu šalia jūsų? Kodėl šiandien jos suknelė taip nerūpestingai išsitaršiusi ir šukuosena kitokia  nei įprastai? Galbūt šįryt ji pramiegojo žadintuvą? O tas žilstelėjęs vyriškis su laikraščiu rankose ir nutrintos odos diplomatu. Ką jis veikia gyvenime? Ar jis pats lyginasi kelnes ir marškinius? Galbūt kaklaraištį rytais jam užriša žmona? Nejaugi nenustembate jei vieną rytą netikėtai neišvystat savo pažįstamo nepažįstamojo? Nesvarstote kas jam galėjo nutikti? Kiek įvairių scenarijų mes sukuriame kitų žmonių gyvenimams ir kiek egzistuojų jų, parašytų mums...
  Vienas mano bičiulis kas kartą mums susitikus turėdavo papasakoti 120 istorijų. Pradėkim nuo to, kad iš jo gyvenimo išeitų labai ilgas ir nenuspėjamas filmas. Kai kuriais faktais būna sunku patikėti, bet visada jo istorijas geriu į save. Kvėpuoju jomis ir mėgaujuosi. Visada jis turi ką papasakoti ir apie kitus. Aš tyliai galvodavau: nejaugi žmogus toks empatiškas ir jautrus aplinkai, kad viską pastebi ir skaito tarp eilučių? Kai vieną kartą netikėtai paklausiau iš kur jis visko tiek žino, jis man tiesiog atsakė: jeigu nieko aplink nevyksta - aš tiesiog sukuriu :) 


Outfit/ derinys:

  • Snood/ šalikas - primark;
  • Leather driving gloves/ odinės vairuotojo pirštinės - primark;
  • Vintage riding jacket/ vintažinis jojiko švarkas - ebay;
  • Handbag/ rankinė - UO;
  • Blouse/ palaidinė - primark;
  • Velvet wide leg pants - girft from the AG vintage shop / velvetinės plačios kelnės - dovana iš AG vintage parduotuvės;
  • Braces/ petnešos - from hubbies closet/ iš vyro spintos;
  • Brooches/ sagės - carboot sale/ bagažinių turgus;
  • Boots/ batai - office;
  • Barret/ beretė - my moms/ mamos.
IMGP5494 copy

IMGP5518 copy

IMGP5488 copy

IMGP5501 copy

IMGP5499 copy

IMGP5503 copyIMGP5514 copy

IMGP5505 copy

IMGP5522 copy

14 komentarų:

Greta rašė...

Pati vaikštau į tokį kabaką, kuriame 50% lankytojų yra pastovūs. Kiekvieną penktadienį ten nuėjau žinau ką sutiksiu. Tai ir traukia. Kartais norisi tos pačios aplinkos ir tiek. Jauku.

Gin, atrodai pagyvėjus, išgražėjus, laiminga. Anglija Tau į gerą, atvirkščiai nei kad buvo man. Laikykis taip ir toliau.

Emma Litton rašė...

Oh my goodness. This whole outfit is amazing. I'm in love with those trousers.

xo,
Em

Anonimiškas rašė...

šnd važiuojant troleibusu šalia atsisėdo senukas su lagaminu ir puokšte gėlių, o veidas jo švytėjo, nors jis nesišypsojo, bet jo veidas pats šypsojosi, net jam nejudant, na tikiuosi supratai, ką noriu pasakyti, nes pati suprantu, ką noriu pasakyti.
taip pat kiekvieną rytą pavasario Vilniaus Antakalnio Klinikų stotelėje įlipdavo viena panelė, labai graži, važiuodavo toliau negu man reikėdavo išlipti, bet iškart susikurdavau istoriją kur ji važiuoja, nes ji anksčiau buvo matoma iš TV. Kai dabar ji jau nebevažiuoja kartu, iškart kyla klausimų, kodėl, kur ji.
taigi man irgi tai yra labai artima. ;)
sėkmės tau :)

RagaNaitė rašė...

Kiekvieną rytą sutinku ofisinę mergaitę, liūdna. Po to studentai iš VGTU. Tada trys valytojos (net nežinau kodėl žinau, kad jos valytojos)nuostabiai graži panelė, kuriai labai tiktų būti auklei, bei studijuoti menus. Vaikinas, kuris mokosi mano centre ir leidžia sau įsistebeilėti į mano pusę... Autobuso vairuotojas kas antrą dieną tas pat.

Taip, Gin, mes visi esam kitiems, kas neesame iš tikrųjų. Dažniausiai...:)

Super kelnės!

Anonimiškas rašė...

You look so wonderful in this outfit. I love every bit of it. I too make stuff up about people, especially while I'm at my job. I see tons of people every day and it helps with boredom to imagine what they're like.

Also, I LOVE your holiday background :)

Mabel
Mabel Time

Bubble My Licorice rašė...

you look lovely in the pictures!
your outfit is perfect!

Linos Ūkis rašė...

Nuostabios kelnės...ir visa kita, žinoma. Labai gera buvo paganyti akytes :)

Martyna rašė...

Lyg nuzengus is praeities...labai miela;]

-Minija- rašė...

Oooo, Gin, man tai labai labai artima...aš nuolat taip mąstau ir nuolat vis pagalvoju, kai stebiu žmones, ką jie veikia gyvenime, ar jie laimingi, ar turi kas juos myli ir ar patys myli ir t.t.
Visuomet tyrinėju nepažįstamus autobuse, kai einu gatve ir pastebiu kažką įdomaus, parduotuvėj ar bet kur kitur :)
...kartais net pasidaro nepatogu, kai pastebiu, kad mane pastebėjo, jog aš spoksau kažko, tada tenka tik nusišypsoti :)

Tu nuostabi :*

Anonimiškas rašė...

Derinukas tobulas, kaip ir pakeistas blogo įvaizdis.
Kaip visada, smagu paskaityti ir akis paganyti :)
Ir dar kartą keliu kepurę derinukui - SUPER!

Cigale rašė...

Tikrai nuolat mintyse kuriu kitų žmonių gyvenimo istorijas,tarp jų esi ir tu,ypač kai parašai ką nors artimo ir man pačiai arba pamatau naujas stebuklingai gražias tavo nuotraukas:)Man labai įdomu ar apie mane kas nors ką nors pagalvoja,turbūt,kad būna,nors jaučiuosi ir net stengiuosi būti nematoma.
O atrodai labai labai gražiai,plaukai puikūs.Ir man taip gražu tavieji kūno piešiniai,jie visiškai kūno dalis atrodo,net ne stiliaus.
:)))

Akvilina rašė...

Tavo stiliaus ir klasikos pajutimas kaip aštrus peilis! Tik šnai - ir tobula! :) Nerealu!

Jo - Lost in the Haze rašė...

Your outfit is so dreamy! <3 I adore the scalloped collar, and the brooch goes oh-so perfectly!

x
Lost in the Haze

Artesania rašė...

nuostabus įrašas :))) ir tavo naujasis įvaizdis mane labai džiugina, tau juk taaaaaip tinka :)