2012 m. balandžio 10 d., antradienis

Together...


   Dabar sunku patikėti,kad dar visai  neseniai galvojau,kad vienas būtiniausių dalykų norint gyventi tikrą ir pilnavertį gyvenimą yra kiti žmonės. Kaip gi be vakarėlių ar ramių pasisėdėjimų su vynu? Kaip be pokalbių, linksmybių? Kaip be pasivaikščiojimų ir moteriškų plepalų apie viską ir nieką? Kaip be jaudulio dėl kitų gyvenimo ir problemų? Kaip be paguodos žodžių, skundžiantis vyriškaja gimine? Ar tikrai įmanoma be to gyventi? Na taip. Gyventi galima, bet ar gyvenimas išlieka pilnas įvairių gyvenimo spalvų ir skonių? Nors ir kaip man buvo sunku tuo patikėti, bet pasirodo taip. Tikrai įmamoma :) Aš buvau viena iš tų [ir turbūt vienintelė], kuri vis sakydavo,kad gyventi dalinantis namu su kitais žmonėmis yra tikrai puikus dalykas. Nepaisant to,kad dažnai minusai nusverdavo pliusus :) Turbūt man tai buvo lyg ramybės uostas, nes buvau įpratus gyventi ne tik su savo antrąja puse. Žinodavau, kad betkada galiu su kažkuo pasikalbėti ir pasiguosti. Nueiti kartu apsipirkti ar tiesiog paslampinėti po labdaros parduotuvėles. Ypač tai man padėjo tuo metu kai mano vyro grafikas būdavo toks,kad susitikdavom tik naktį :) Pakštelėdom vienas kitam į lūpas. Palinkėdavom labos nakties ir užmigdavom. Tokios buvo mūsų dienos ir naktys....Dviese gyvenam jau beveik puse metų ir aš, pridėjus ranką prie širdies, galiu pasakyti,kad nenorėčiau dalintis namais su niekuo. Gėda pasidaro prisiminus kaip sakydavau, kad nenoriu gyventi tik dviese. Kaip tai įmanoma? Kaip tai keistai turėdavo skambėti kitiems?..
   Blogiausia [arba geriausia. Iš kurios pusės pažiūrėsi] šito gyvenimo dalis yra ta, kad tapau visiška namisėda :) Visada sakiau,kad kai turėsiu savo namus tai manęs niekas iš jų nebeištrauks. Na, namai ne mūsų, bet mano 'pranašystės' išsipildė. Vis pakalbu su viena savo drauge ir abi vis dar stebimės. Kai gyvenome name - aš nenusėdėdavau namie. Vis turėdavau kažkur eiti, kažką veikti. Turbūt kai kurie skaitytojai dar pamena kai savo dienoraštyje kone verkiau, kokia vieniša kartais jaučiuosi :) Dabar viskas pasikeitė. Net kai būnu viena, niekada nesijaučiu vieniša, nes turiu ko laukti. Žinau, kad netrukus prasivers durys ir galėsim dviese dalintis dienos rūpesčiais. Ar tiesiog nieko neveikti. Net ir tai mėgstam daryti kartu...Vis atrandu kažką naujo kasdien ir mane tai beprotiškai žavi :)
   Visai neseniai teko skaityti knygą apie romantišką dviejų žmonių meilę.Pora visą gyvenimą neturėjo nieko kito tik vienas kitą ir savo mažytį verslą. Aš visada maniau, kad atsiduoti savo meilei visu šimtu procentu nėra teisinga kitų žmonių atžvilgiu. Ypač dažnai tai nutinka santykių pradžioje kai nematoma nieko daugiau išskyrus mylimojo akis, bet knygoje radau sakinį, kuris užvedė dar vieną diskusiją. Iš tiesų tai seniai su vyru kalbėdavom, kad mes turime tik vienas kitą. Ypač tada kai nuvildavo draugai ar šiaip aplinkiniai žmonės. Kad mes vienas kitam esam ir užuovėja ir tvirtybė. Jei jus domina, kas mane eilinį kartą privertė pamąstyti tai knygoje tiesiog radau sakinį,kad kuo mažiau žmonių yra tavo gyvenime, tuo mažiau problemų turi tu pats. Nesupraskite manęs klaidingai. Aš tikrai myliu žmones. Ypač savo draugus ir manau,kad turiu nuostabiausius draugus, kokius tik galima turėti. Stengiuosi palaikyti su jais ryšį, nors ir ne visada tai pavyksta taip dažnai,kaip norėtųsi. Dievinu juos už tai,kad jie puikiai supranta ir nepyksta ant manęs už tai :) Išmokau ir pati iš žmonių nesitikėti ir nereikalauti per daug. Kai kurie žmonės po truputį išnyko ar nyksta iš mano gyvenimo ir mokausi juos paleisti. Kai kuriuos pradedu pažinti iš naujo. Vis dar neįsivaizduoju savo gyvenimo be kitų žmonių dalyvavimo jame, nes mėgstu dalintis savo mintimis ir išgyvenimais, bet pagaliau išmokau mėgautis tik buvimu dviese. Gaila,kad tam prireikė nemažai metų, bet ne veltui sakoma - geriau vėliau nei niekada :)

Na ir derinukas skirtas mūsų antradieninei tradicijai - pietums :) Visose nuotraukose tokia susirūpinus atrodau, bet tiesiog saulė per daug skaisčiai švietė, o aš bandžiau atsimerkus išlikti :) 

  • Lietpaltis - second hand;
  • Juoda medvilninė 50tųjų suknelė - Chedar bagažinių turgus :)
  • Sagės - įvairiose vietose pirktos;
  • Krepšys - H&M;
  • Auskarai - UO [dovana];
  • Pėdkelnės - ebay;
  • Kojinaitės - topshop;
  • skarelė - second hand;
  • Bateliai - siūti rankomis meksikoje [etsy].IMGP6149 copy

IMGP6178 copy

IMGP6157 copy

IMGP6175 copy

IMGP6167 copy

IMGP6171 copy

IMGP6162 copy

IMGP6156 copy


20 komentarų:

Greta rašė...

Tu nuostabi. Aš irgi laukiu to periodo, kai nebereikės žmonių.

HouseHome rašė...

...kuo mažiau žmonių yra tavo gyvenime, tuo mažiau problemų turi tu pats

dabar suprantu, kodel apsigyvenusios su vaikinais drauges dingsta is mano gyvenimo, is kitu manau irgi.. Buvo visokiu minciu, nuo - gal jos bijo, kad laisvos drauges nuvilios ju vaikinus?.. gal bijo prietaru, piktu kalbu? Puikiai suprantu, kad pradzioj matai tik JI, ir nori labiau leisti laika su juo, nei su kazkuo kitu. Bet kai susitikti su draugem norisi tik "jis isejo su draugais, tai pagalvojau kad neturiu ka veikt- gal susitinkam?" manau nera gerai......
Dziugu, kad Tau pagaliau(nors is Tavo blogo supratau kad jau senokai moki 'gyventi tik su vyru'), bet is kitos puses, atsiribojimas nuo zmoniu - yra atsiribojimas nuo pasaulio... manyciau

Chat Noir rašė...

Ach tavo stilius ... toks tavo ir toks issikirtinis ! :))

Emma Litton rašė...

Ahhh sooo cute! You always look amazingly adorable. I love your hair like that, I need to learn how to tie my scarves like that, I always fail miserably.

xo,
Em

mirattes rašė...

Gin, atrodai tiesiog fantastiškai. Viskas taip skaniai dera kartu

Agnė Š. rašė...

Gražiai atrodai, Gin! ;)
Gyvenimas pats viską sudėlioja kaip turi/turėtų būti anksčiau ar vėliau.. Smagu girdėti, kad gražiai sugyvenate. Linkiu to paties tolimoje ateityje! Linkėjimai JAM ;)
P.s: pagaliau turi tą krepšį, apie kurį kažkada seniai tau pasakojau (kad turėjau tokį baltą iš babytės) ..:)

Unknown rašė...

So lovely. I love your little shopping bag, I really want one of those. :) xx

Deimantė rašė...

Taip, vėl nuostabus postas :) Pritariu gegytei, kad aš irgi laukio to periodo, kai nebereikės -monių :)

Anonimiškas rašė...

Visos šio teksto mintys tokios be galo artimos.
Ačiū Tau.

Raminta rašė...

Nuostabus įrašas... toks artimas ir toks prasmingas. Išties, kiekvienam reiktų išmokti "turėti mažiau rūpesčių" bei ieškant būti atrastam. Kasdien. :}

Witchcrafted Life rašė...

There is such a appealingly pretty blend of cuteness (socks over seemed nylons - love!) and sophistication at work in this wonderful outfit.


Wishing you a beautiful Wednesday
♥ Jessica

-Minija- rašė...

Sveika!

Manyčiau, kad laiko praleidimas su mylimu žmogumi yra labai prasmingas, žinoma, jeigu tai TAVO žmogus...Pastebėjau, kad tai dažniausiai užpildo visas gyvenimo spragas, ir jeigu buvimas dviese yra didelė laimė - tai tada, vadinasi, esi gavusi pačią geriausią gyvenimo dovaną. Juk tam mes ir esam, kad rasti tą savo obuolio pusę (aš tikiu, kad tokia egzistuoja) ir palikti kažką po savęs. Aš asmeniškai niekuo taip nepasitikiu, kaip savo antra puse, nežinau, tai gerai ar ne...bet taip yra..


Tačiau pas mane dabar kaip tik priešingas periodas - kai labai norisi ne tik mylimojo draugijos, bet ir kitų žmonių.
Dar manau, kad jeigu būnant su savo širdies draugu esi visiškai rami - vadinasi Tavo gyvenime tikrai viskas yra puiku!!!

Didžiausi linkėjimai ir gražių bei įsimintinų Jums akimirkų!!!...


p.s. juoda + apelsinai = nuostabus spalvų žaismas!!!!

Sandra rašė...

Tikrai tu esi nuostabi, tokia zavinga butybe lietuvos gatvelemis vaiskto, kazkas neitiketino :)

Del to gyvenimo...as nezinau kodel bet vis dar dziaugiuosi jog gyvenam ne tik dviese su mylimuoju, nors pati net nepajauciu kaip smagu buna kai netycia kokiam savaitgaliui tik dviese liekam... manau kai nebereiks nuomotis busto, tada labai dziaugsiuos kad ji turi tik patys sau vieni :)


Sandra
Kur mano raktai?

Ms. Falcon rašė...

love this outfit. esp. the shoes and socks...

http://wardrobexperience.blogspot.de

Maite rašė...

I'm searching a bag like this and I can't find it....
You looks amazing.

estrellasdefebrero.blogspot.com

Anonimiškas rašė...

very cool blog :) follow you

Emma

http://emmawunderbar.blogspot.de/

Gaby de Modacapital rašė...

you look amazing!!! love the dress :)

Monique rašė...

gražus įrašas, labai žavios nuotraukos, kaip visad.
aš galvoju, kad joks žmogus negali atstoti visų žmonių. visi turime kažką unikalaus, žavaus ir to, kuo praturtiname kitus. ir visa tai tiesiog negali tilpti į vieną asmenį. man reikia kitų žmonių. bet, prisipažinsiu, pirmieji trys metai buvo nematant nieko aplinkui, tik jį.
dabar mąstau kitaip, ir gaila, kad tai jį pykdo.
ir taip, kuo mažiau žmonių tavo gyvenime, tuo mažiau problemų. pamažu mokausi atsisakyti žmonių, kurie neverti mano laiko, mano gerumo ir energijos. galbūt skamba kiek pasipūtėliškai, bet teisingai. apmaudu, kai duodi daug gero, o negauni nieko, ir, maža to, po laiko sužinai, kas buvo kalbama tau už nugaros iš tų, kurie, objektyviai žiūrint, net neturėjo teisės taip daryti. draugų turiu itin mažai, bičiulių - šiek tiek, bet jais esu patenkinta. labai mėgstu žmones, žmonės - tai dovana.

GinCherry rašė...

Gegyte - nesu aš nuostabi, o tas laikas ateis anksčiau ar vėliau :)

Aš keksas, aš irgi niekada to nesuprasdavau, nes visada stengdavausi rasti laiko visiems :) O tas atsiribojimas įvyko savaime ir daug vėliau nei pradžioje. Kad prarasiu ryšį su kitais tai per daug nepergyvenu, nes stengiuosi palaikyti santykius su žmonėmis, kurie man brangūs. Kurie patys nerodo noro, vadinasi atėjo laikas jiems iš mano gyvenimo pasitraukti :)

Chat noir - merci :)

Emma, thanks. You're great at tying your scarves :)

Miratess - dėkui :)

Agne, tikrai sutinku su tavimi :) O krepšį tokį kažkada buvau radus humanoj, tik žydra :) Pagaliau ir mano mažytė svajonė išsipildė, nes h and m išleido juos į apyvartą :)

Kelly - Marrie, thank you. It's form H and M, but I bought last spring. It was my lush for ages :)

Deimante, anonimiškas - nuoširdus ačiū.

Nakvishca - kaip gražiai pasakyta :)

Thank You Jessica, glad you like it :)

Minija, ne veltui gyvenimas kaip kaleidoskopas. Niekada nežinai ką ji tau atneš ir parodys. Ir mano gyvenime visai neseniai buvo toks periodas, kai man labai reikėjo kitų žmonių. Gal ir vėl bus :) Gal ta ramybė tik laikina, niekada negali žinoti. Nemanau, kad kažkuris iš šių variantų yra geresnis ar blogesnis.


Dėkui, Sandra :) Kaip jau rašiau Minijai, visokių tų periodų gyvenime būna :)

Wardrobeexperience - thank you.

Maite - it's from H and M, but from last spring season. Try to look on ebay.

Stacy, Emma, Gaby - merci :)

Monika, negaliu nesutikti. Žmonės tikrai yra dovana ir aš labai myliu žmones. Turbūt sunku man būtų visiškai atsiriboti nuo pasaulio, bet mokausi kai kada neprisileisti per arti ir atsirinkti :) Manau tai tik į naudą :)

Neringa rašė...

Labai šarminga moteris esat, žaviuosi Jumis!! Pati norėčiau sugebėt taip atrodyt, bet čia jau reikia gimti su tokia gyslele..