2012 m. spalio 29 d., pirmadienis

Film noir + give away


   Ar kada susimąstėte kodėl tokia stipri yra kino magija ir trauka? Kodėl taip įsijaučiame į kitų žmonių emocijas, gyvenimus ir asmenybes, matydami juos tik ekrane...Ar tai talentingos komandos nuopelnas? Ar užburia neregėti vaizdai ir hiperbolizuotos emocijos, kurios kartais tokios artimos...iki graudulio...Ką mes randame kino filmuose? Kino magija tokia paslaptinga ir žavi, kad sunku ją ne tik paaiškinti, bet dažnai ir surasti tinkamus žodžius. Galime kartu su herojais juoktis, verkti, nerimauti, kentėti, mylėti, nekęsti...Išgyventi visą jausmų paletę...Prisipažinsiu, kad aš dažnai taip įsijaučiu į filmuose pasakojamas istorijas, kad net nesusimąstau apie tai, kad tai galėtų būti netikra...Esu įsitikinus, kad iš kiekvieno žmogaus gyvenimo galima būtų sukurpti kino juostą, ypač jei ranką pridėtų profesionali komanda...Kai prieš porą metų pradėjom savo gyvenimo pamatus lieti iš naujo, dažnai nevilties apimta, įsivaizduodavau save kaip kino filmo heroję...Taip buvo lengviau vizualizuoti savo dabartį ir ateitį. Iškęsti ne visai lengvą periodą ir adaptaciją...Nebuvo sunku tai padaryti, nes jau vien aplinkos ir senosios Anglijos žavesys kurdavo nepaprastą aurą. Dar ir dabar kartais sunku patikėti, kad gyvenu tokiame gražiame mieste :) 

 Iš tiesų tai nesu didelė kino teatrų mėgėja...Mano akimis, dauguma komercinių kino teatrų jau praradę savo žavesį. Taip, žinoma, viskas keitėsi žiūrovų patogumui - minkšti, dideli krėslai [dar atsimenu tas nepatogias kėdes kino teatre 'Romuva']. Dideli ekranai ir kurtinantis garsas. Užkandžiai, gėrimai. Viskas ko gali prireikti šiuolaikiniam vartotojui. Mieliau renkuosi jaukius naminius kino seansus, savoj aplinkoj. Su puodeliu arbatos, kakavos ar vyno taure rankose ir mylimais žmonėmis šalia. Kino teatrus mėgstu idealizuoti. Įsivaizduoti juos tokius, kokie jie buvo seniau. Tais laikais, kai aš dar nebuvau šiame pasaulyje ir kuriuos gali pamayti tik senų kino filmų kadruose...

   Kodėl rašau apie kiną? Todėl, kad turiu jums mažą dovaną. Turbūt pamenat kai rašiau, jog "šarkos knygos" mane pradžiugino keliomis knygomis. Vieną skubėjau perskaityti atostogų metu, o kitą pasilikau vėlesniam laikui. Taigi, šį kartą noriu jums padovanoti Colin Clark '7 dienos ir naktys su Marilyna Monroe'. Nors ir buvau mačiusi   šią kino juostą, bet man visada įdomu perskaityti knygą.Knygoje paprastai paminėta daug daugiau detalių ir įdomybių. Prisipažinsiu, kad kino filmas manęs nesužavėjo. Maniau, kad Michelle Wiliams tikrai nebuvo pati tinkamiausia aktorė atlikti legendinės Monroe vaidmeniui. Nors paprastai nutinka atvirkščiai, bet šį kartą, perskaičiusi knygą, savo nuomonę pakeičiau. Kodėl turėtumėt susivilioti šia knyga? Visų pirmą todėl, kad ji parašyta lyg dienoraštis. Nors tiksliau būtų sakyti - tai ir yra dienoraštis, o juk visada labai smalsu pažvelgti į kitų žmonių gyvenimus pro rakto skylutę. Kitas traukiantis dalykas - M. Monroe asmenybė...Šios moters gyvenimas ir mirtis apipinta įvairiomis legendomis ir istorijomis...O man norėjosi į jos vidų pažvelgti paprasto žmogaus akimis...Nuo išlepintos divos iki mažo išgąsdinto vaiko...Tokia naivi ir tikra ji šioje knygoje...
Taip pat iš arti galime pažvelgti į senojo kino virtuvę. Kiek daug nemato ir net nenutuokia žiūrovo akis...Kokie filmavimo grupės tarpusavo santykiai ir hierarchija kino versle...Žinoma,  nuo tų laikų viskas labai pasikeitė, bet traukianti kino magija vis dar nenuginčyjamas faktas...

*********************************************************************************

Taigi, taisyklės paprastos kaip visada: tiesiog palikite savo komentarą su galimybe susisiekti. Knygos laimėtoją burtų keliu išrinksiu po dviejų savaičių - lapkričio 12 d.


*********************************************************************************

   Ir dar! Labai labai labai noriu pasidžiaugti su jumis savo netikėtu atradimu. Prisipažinsiu, kad visada labai skeptiškai vertinau crocs avalynę. Nors ir teko girdėti ne vieną ir ne du gerus atsiliepimus iš artimų žmonių. Pirmiausiai mane atbaidydavo klasikinių crocs klumpių dizainas ir nors esu pirmiausia už patogumą, bet tokių batų negalėjau niekaip įsivaizduoti savo lentynoje :D Visai netikėtai man pasitaikė galimybė išbandyti šios firmos avalynę. Galėjau rinktis betkurį modelį iš jų tinklalapio. Širdis linko link balerinos tipo batelių, kad galėčiau juos avėti prie savo suknelių bei sijonų, bet pasirinkau variantą, kuris bus tinkamas avėti visus metus ir gal į mano kasdienybę sugrąžins džinsus :) Šie bateliai mano žvilgsnį pirmiausia patraukė todėl, kad kažkuo man priminė boulingo batelius. Tarpinis variantas tarp sportinių batelių ir retro dizaino. Taip pat patiko ryškiai ryškiai violetinis vidus bei sendintos odos efektas. Išsirinkau ir su nekantrumu pradėjau laukti batelių. Kai paštininkas man įteikė dėžę - džiaugiausi kaip mažas vaikas Kalėdų rytą pakuodamas dovanas. Pirmiausia kas nustebino paėmus į rankas - lengvumas. Niekada nemaniau, kad oksfordo tipo bateliai gali būti tokie lengvi. Tai jiems uždėjo didelį, riebų pliusą, nes besvoriai bateliai garantuoja, kad kojos pavargs ne taip greitai. Ir buvau teisi! Jei iki tol maniau, kad mano patogiausi batai yra ecco tai dabar turiu užleisti garbingą vietą crocs'ams. Nuo to laiko kai juos pasimatavau - nepraleidžiu nei vienos dienos be jų. Kiekvieną dieną keliauju į/iš darbo ir lakstau su jais darbe. Savo darbines sukneles iškeičiau į džinsus ir taškuotas/vyšniuotas/dryžuotas palaidines. Ši savaitė man darbe paskutinė [pagaliau galėsiu mėgautis užtarnautu poilsiu ir susikaupti naujo šeimos nario gimtadieniui :)]. Tikrai žinau, kad būtinai juos avėsiu savo ilgiesiems pasivaikščiojimams, o vėliau - stumdydama vežimą :) Dar vieną didelį pliusą dedu už tai, kad šie batai man nei karto nenutrynė kojų, nors avimi per dieną ne vieną ir ne dvi valandas. Taigi, jei kažkam reikia tikrai patogios, lengvos avalynės aktyviam laisvalaikiui ir darbui tai nuo šiol rekomenduoju visiems crocs :) 

IMGP6716 copy
*********************************************************************************

Ir kaip visada derinys. Greičiausiai jau priešpaskutinį kartą fotografuojuos su pilvuku [labai tikiuosi, kad dar ne paskutinį!]. Jau pradėjo tiksėti 9tas mėnuo...Iki didžiojo pasimatymo liko 4 savaitės...Sunku net patikėti kaip greitai pralėkė tas laikas...Pradedu mąstyti, kad pasiilgsiu savo pilvuko...

  • Raudona skrybėlė - ebay;
  • Žydras GAP paltas - labdaros parduotuvė;
  • Nertas kalnierius - asos;
  • Tamsiai mėlyna suknelė - H&M mama;
  • Garstyčių spalvos pėdkelnės - primark;
  • Odinė rankinė - second hand;
  • Rudos ilgos kojinės - primark;
  • Batai - dr. martens.

IMGP6702 copy IMGP6706 copy IMGP6675 copy IMGP6686 copy IMGP6679 copy IMGP6697 copy IMGP6708 copy IMGP6703 copy IMGP6677 copy

43 komentarai:

Dailyoverthinker rašė...

Kaip spalvinga, gražu!
Bandysim sėkme su knyga:
simonasiniauskaite@gmail.com

Voverukas/Squirrel rašė...

Puikios spalvos! Puiki nuotaika! Sėkmės gyvenant su pilvu paskutines savaites :)
jbagdanaviciute@gmail.com

Egle rašė...

pasakiška mamytė :)
knygos norėčiau, nors pavadinimas baisokai išverstas :)

Greta rašė...

Atrodai tokia laisva ir graži :)

gretasjewlry@yahoo.com

Laura rašė...

Visada taip laukiu tavo įrašų ir jie taip greit susiskaito :) Pilvukas ir Tu nuostabiai atrodote :)
laurazakaite@gmail.com

Anonimiškas rašė...

Kaip tau tinka pilvukas! Sėkmingo laukimo:)

o dėl knygos bandom:
erika.radz@gmail.com

Ramunė rašė...

Kaip visada, gražu žiūrėt į tave :) Beje, dėl crocsų nustebinai. Esu vienus turėjus, bet siaubingai nepatogūs buvo. Matyt, ir nuo modelio daug priklauso.
Knygos ir aš norėčiau: klasikine@gmail.com

Destrukcija rašė...

Kaip rudeniškai atrodote (Jūs ir pilvukas), taip gražu, kad net šiek tiek pavydu (nors dar ir labai nenoriu leliaus). :}(loreciukke@hotmail.com)

Unknown rašė...

Labai gražios rudeniškos nuotraukos. Tu beprotiškai graži nėštukė. Asmeniškai tavęs nepažįstu (esu tik blogo skaitytoja), bet tavo mintys ir drąsa įkvepia.
Ir dar noriu nuoširdžiai tau palinkėti, kad būtum beprotiškai laiminga. Tikiu, kad būsi puiki mamytė :)

IdeasWantToBeAlive rašė...

tu esi nuostabi! Namu kina ir as be galo myliu,tik su pawadinimais sunkiau.,issirenku,paziuriu ir pamirstu. O laikas tikrai greit lekia,tuoj rodysi ne tik savo derinukus...p.s jei sis komentaras sekmingas, uzsuki i svecius.

Egluuu rašė...

Prisipažinsiu, jog senokai beskaičiau jūsų įrašus ir labai gailiuosi,nes praleidau ypatingų pokyčių etapą cherry gyvenime...bet džiaugiuos už tokias naujienas ir linkiu pačių gražiausių akimirkų, o jūsų vaikutis turėtų iš likimo gauti ypatingą gyvenimą :)

o žinia apie knygą pradžiugino iki aukščiausio laipsnio! Ši asmenybė pastaruoju laikotarpiu man tapo itin reikšminga ir ši dovanojama knyga...netikėtas sutapimas. Pasidalinsiu patirtimi, jog vienam renginiui mokykloje kaip renginio vedėjai reikėjo įsikūnyti į Merlin vaidmenį. Praleidau daugybę valandų skaitydama patarimus, kaip tai tinkamai padaryti. Bet supratau, kad reikia ilgų treniruočių norint perimti jos manieras, išmanyti jos gyvenimo subtilybes. Tačiau galiausiai yra padaryta išvada,jog yra neįmanoma tinkamai pavaizduoti šios legendinės asmenybės..
Mano išgyvenimai tokie gilūs,jog atsirado troškimas perskaityti knygą.
egle.stanku@gmail.com

Vykintė rašė...

Šios įrašo nuotraukos tik dar kart patvirtina, kad sugebi bet kokiu metu atrodyti įdomiai ir nenubodžiai, o tai mane ikvėpia :) jei nusišypsos sėkmė... ethuix@gmail.com

HouseHome rašė...

o koki filma pasiziurejus kilo mintis parasyti apie ji irasa?

Anonimiškas rašė...

Labai simpatiska ir miela :) Jaukiai vaikucio laukiate :)


Sudalyviausiau ir as, butu smagu gauti knyga. Niekada nesidomejau sios aktores asmenybe, bet vakar kaip tik ziurejau dokumentine laida ir sudomino, butu gerai tureti knyga, atsiversti ir paskaityti daugiau :

freifeja@yahoo.com

Anonimiškas rašė...

Foto kaip isuomet nuostabiai pavydėtinos!
Knygą ir mielai priglausčiau :))

3 rašė...

aš kaip tik irgi dabar daug mąsčiau apie tai, kad mūsų visų dialogai tai kino filmų eilutės, kad mes patys sukamės juostoje. ir net ašaros pastaruoju metu kažkodėl lengviau byra, kai prasideda titrai. (:
o šiaip. jūs vis įnešat kažkokio gaivumo, lengvumo ir gėrio.
sėkmės!
ausumb@gmail.com

Zouhouhou. rašė...

Nuostabiai atrodai !

zikon9@gmail.com

Rasa rašė...

Nuostabiai atrodai ;) Labai norėčiau šios knygos , rasajon1@gmai.com

Anonimiškas rašė...

gražūs batukai!!! (:

neitaipneikitaip@gmail.com

Anonimiškas rašė...

Labai žaviai atrodote!
achromija@yahoo.com

Anonimiškas rašė...

bandysiu dar kartą :)nes dovanojate dar vieną nuostabią knygą. Iš Jūsų aprašymo, atrodo labai įdomi, juolab, kad esu labai didelė Marilyn Monroe gerbėja.
rakmeneliai@yahoo.com
:)

ju rašė...

spindite grožiu, gerbiamoji, ir savaime suprantama, didele laime! ;)
discomap@gmail.com

Anonimiškas rašė...

kokia spalvinga mamytė :)Labai gražiai atrodai, o ir pilvukas labai tinka.
Kiną tiesiog su savo brangiuoju dieviname, filmų žiūrėjimas - viena didžiausių pramogų ir laisvalaikio praleidimo būdų. Kartais būna ir taip, kad neberandame ką žiūrėti, net visks atrodo matyta. Tada imam žiūrėti serialus (tokius kaip x files). Na o naujųjų kino teatrų nenuvertinu, nes jie dažniausiai garantuoja gerą kokybę, ryškias spalvas ir garsą :) O būtent tai ir padeda geriau įsijausti į rodomus siužetus. Juk neretai kine pamatai tokius filmus, kurių rodos namie neištvertum iki galo pažiūrėti arba būtum ne toks susikaupęs.

Smagių tau Gin atostogų ir lengvo laukimo. Laukiam kartu su tavimi.
_sala_

Unknown rašė...

noriu noriu noriu nuostabios knygos iš nuostabios būsimos ir puikiai atrodančios mamytės :)

o MM man patinka, tuiu netgi sijoną su jos foto :)

zabankstis@gmail.com

Melancholija rašė...

Nuostabu! Kadangi man knygos visuomet atrodo pernelyg brangios - mieliau renkuosi jas bibliotekoje, tik žinoma tokio pobudžio skaitovui tenka išssiugdyti didelę kantrybę nes belaukiant tokių kaip pavyzdžiui ši knyga atsidurimo bibliotekos lentynoje tenka tikrai palukėti, tad vis gi bandau savo sėkmę, nepabandęs nesužinosi :)

monika.skurdelyte@gmail.com

Bytele rašė...

Aš jos dar neperskaičiau, žinoma ir filmo nemačiau. Kaip norėčiau gauti dovanų nuo jūsų;)

bytele@gmail.com

Žmogutis rašė...

O aš turiu tas baisuokles crocsu klumpes, net pati negaliu patikėti :) nuostabaus patogumo dalykas, tad tikiu, kad ir tavieji batukai - patogumo viršūnė.
Gražiai atrodai.
radvilcik@gmail.com

Lady rašė...

Buvau parasius ilgesni komentara, bet emiau ir pradanginau - et.

Tai va, pirma, labai mielas ir grazus derinukas, ir as niekaip negaliu atsistebeti tavo istikimybe savo stiliui ir jo pastovumu.

Kampanija crocsu ivaizdziui gerinti pradejo mano drauge su savo rausvomis balerinomis, ne trupuciuko nepanasiomis i tas dazniausiai su crocsais siejamomis klumpemis.

Kalbant apie filma, man Michelle taip pat neatrode tinkamiausia aktore :)


Sveikinu tuoj sulauksiant gandru! :)

aiste.gr@gmail.com

Anonimiškas rašė...

ir as noriu dovanos is busimos mamytes, is anskto aciu :))) drauge1@yahoo.com

Kyrija rašė...

Oi, Gin, kaip tu žydi, net gražu žiūrėti! :}

Beje, jei tau įdomi Monro ir jos gyvenimo istorija, patarčiau dokumentikos pažiūrėti. Ten pačią Merlin rodo, o originalas juk visuomet geriau už klastotę.

Be to, sugundei mane pasidomėti, kaip Mišelei Viliams sekasi Monro charakterį įkūnyti, nes lyg ir dar nesu mačiusi to filmo. Ačiū!

trysketvirciai@gmail.com

Juste rašė...

Jungiuosi prie norinčių:
juste.tamasauskiene@gmail.com

Asta rašė...

Dailūs ir puikiai priderinti bateliai!

Knygos be galo trokštu! Dievinu Marilyn, taigi laimėti knygą būtų nepaprastas nuotykis, o ir filmas sužavėjo. Klaidų buvo, bet tikrai jautėsi Marilyn dvasia, išėjau apsalusi. :)

eohsbox@gmail.com

Eglė rašė...

Turiu keturių mėnesių amžiaus džiaugsmą šiuo metu miegantį lovytėje... ir kartais tikrai pasiilgstu pilvuko :)
Atrodai NEREALIAI :))

Anonimiškas rašė...

Manęs filmas irgi nesužavėjo, bet knygą labai norėičiau paskaityti :) Labai labai gražios nuotraukos. Mėgaukis paskutinėmis minutėmis gyvenimo "tik sau". Nes daugiau niekada nebebus taip, kaip gyvenai iki šiol- kad uždarai duris ir ramiai, be jokio rūpesčio išeini kur nori ar kur reikia. Gimus vaikeliui, kad ir su kuo bebūtų paliktas (mama, tėčiu ar pan), visada išėjus kirbės mintis kaip sekasi vaikučiui ;)
Lengvo gimdymo ;)
jolitamac@inbox.lt

Anonimiškas rašė...

...Time flies... Pamenu, kai netikėtai aptikau dar pirmuosius tavo namučius, kur Gin irgi buvo kitokia (ne tokiu "apšlifuotu" stiliumi, truputi kitokiu požiūriu). Ir kuri ateities planuose sunkiai įsivaizdavo save mama (galbūt taip tik atrodė). Savo aprangos pasirinkimo laisve, tuomet, man leidai atrasti save. Tikrąja save, tokią, kuria esu dabar. Su tam tikru skoniu ir laisve rengtis kaip tik nori, nepaisant aplinkinių žvilgsnių (juk svarbiausia, kad jautiesi gerai ir esi laimingas). Gyveni ir atrodo niekas nesikeičia. O iš tikrųjų - rodos nieko nedarai ir tiek daug įvyksta. Tiesiog prisimenu save prieš beveik 4 metus ir sunku patikėti kaip žmogus keičiasi... Dažniausiai esu žmogus, kuris mėgsta stebėti ir vertinti aplinką iš šono (pati sau). Labai džiaugiuosi, kad pagaliau tapsi mama ir būsi įkvėpimo šaltiniu savo mažajai dalelei. Vertink kiekviena akimirką kartu, nes laikas tiesiog praskries ir žiūrėk, jau lydėsi savąją atžalą į mokyklą. . . :}


bloodthirstness@gmail.com

Jurga rašė...

Nuoširdūs sveikinimai, jau liko tiek nedaug!

Pirmą kartą Jūsų blogą pamačiau prieš tris metus ir kiek atsimenu, dauguma kadrų buvo fotografuota prešais seną sekciją :) Taigi maloniai nudžiugau, kad esate Bristolyje! O, galvoju, kiek daug pasikeitė kitų žmonių gyvenime, kol pati buvau motinystės atostogose!

Norėjau palinkėti kantrybės, nes viso kito ir taip bus su kaupu - meilės, nuostabos, džiaugsmo.

Labai lauksiu nuotraukų po Didžiojo Įvykio, manau, kaip ir visi tinklaraščio skaitytojai/-os.

P.S. Kaip UK gyvenanti mama, skrybėlę keliu prieš Ebay - tiek daug visko mažiukas turi kas yra pre-loved, kad jei viską reikėtų supirkti nauja, tėveliai būtų bankrote!!!

Gabrielė rašė...

Ooo Gintare!
Bandau laimę :) Mano el. paštas: apwohalyptica[at]gmail[dot]com

Mrs Shirley rašė...

Labas,
wow, tikrai norėčiau paskaityti ir knygą, filmą mačiau, ir man pasirodė, kad tinkamesnės aktorės ir būti negalėjo, ji taip tą visą naivumą ir infantiliškumą gerai perpynė ir suvaidino.
Įdomu ar knygoje dar yra detalių kurių neparodė filmas, kaip neretai būna.
iki
Širlė

Agnė rašė...

Jūs, kaip visada labai žavi...:]

O, kadangi esu knygų mylėtoja, negaliu nepabandyti...

vėjuotapieva@gmail.com

juste rašė...

Kokia graži būsima mamytė! Pilvukas labai tinka :) Noriu pasiįdomauti :), kiek laiko Anglijoje trunka motinystės atostogos ir negi taip vėlai išeinama gimdymo atostogų? Lietuvoje į gimdymo aostogas galima išeiti jau trisdešimtą savaitę...

Dovile rašė...

Noriu ir aš dalyvauti:)

Yarn Engineer rašė...

Cherry, kasdien atrodai vis žaviau.. :)

Jūs buvote pažymėtas mano tinklaraštyje. Smulkiau - http://mudviabidvi.blogspot.com/2012/11/the-blogger-tag.html

GinCherry rašė...

Visiems labai labai dėkui už gražius žodžius ir palinkėjimus :)


Ramune, matyt priklauso nuo batų modėlio :) Šitie atsilipimuose surinkę beveik maksimumą patogumo skiltyje :)Dabar ieškom patogių batų vyro broliui tai irgi dairomės crocs, bet būtinai skaitom atsiliepimus :)


Egluu, dėkui :) Tikrai, koks įdomus sutapimas ir gyvenime jų tikrai pasitaiko nemažai :) Gal tikrai, ši knyga ir atkeliaus į tavo rankas :)

Vykinte, prisipažinsiu, kad nėštumo pradžioje mane kamavo klausimas ar įmanoma iki pat nėštumo galo išlikti savimi, neinvestuojant į savo garderobą :) Dar nepradėjus ryškėti pilvui įsigijau tris sukneles skirtas nėštukėm [viena iš jų ir yra šitam įraše], bet dėviu jas itin retai. Viena dar guli spintoje, nors iki nėštumo galo beliko pora savaičių :) Visa kita pritaikyta iš kasdieninio garderobo. Man ir pačiai tai buvo gera pamoka :)

Aš keksas - tavo klausimas privertė mane susimąstyti. Kad ne kartą įkvėpė knyga tai drąsiai galiu sakyti, o dėl filmo nesu tikra...


Sala, tikrai, teisingai sakai. Kartais filmus žiūrint reikia to stipresnio įspūdžio ir didesnio ekrano, kad galėtum tinkamai įvertinti :)
O aš pati nelabai mėgstu žiūrėti serialus. Net nežinau kodėl. Tiesa, turiu kelis mėgstamus: Twin Pyksa, Carnivale ir su vyru pradėjom žiūrėti ir įsitraukėm į Boardwalk empire. Pastarąjį trumpam sustabdėm, nes seriale nemažai smurto, o nėštumo metu nesinori tokių emocijų ir vaizdų :)

Melancholija, tikrai, bibliotekų lankytojas turi turėt daug kantrybės. Beje, man visada taip sunku būdavo išsirinkti kažką stovint prie knygų lentynos jei neturėdavo nieko iš norimų knygų sąrašo...


Lady, man atrodo, kad mano stilius kažkiek keičiasi, bet gal per mažai. Stebėdama kitų blogerių evoliuciją kartais mąstau, kad skaitovui galiu būti per daug nuspėjama ir neįdomi...


Kyrija, dėkui už pasiūlymą. Būtinai pažiūrėsiu ;)

Jolita, žinau žinau, kad laukia labai dideli pasikeitimai :) Bet tiesą sakant visai dėl to nesijaudinu ir laukiu labai labai ramiai :) Gal dėl to, kad visgi dar iki nesuvokiu kas ir kaip keisis :)

bloodthirstness, esi teisi :) Tikrai neįsivaizdavau savęs mamos vaidmenyje ir negalėjau pagalvoti apie vaikus keletą metų atgal :) Matyt tiesiog buvo dar netinkamas laikas...Buvau jau pati suabejojus, kad tas laikas kadanors ateis...:) Ir vyro džiaugsmui - atėjo :D Džiaugiuosi, kad mano pavyzdys įkvėpė pasikeitimus tavo gyvenime :)

Jurga, mes beveik nieko naujo ir nepirkom. Kelis tik daiktelius :) Kažkaip esu įsitikinus, kad kūdikiai auga taip greitai, kad neverta 'investuoti' daug :) Nesinori, kad kūdikio garderobas kainuotų daugiau nei mamos :D Ebay ir aš naudojuos su džiaugsmu :)

Juste, į motinystės atostogas UK gali išeiti likus 11 savaičių iki gimdymo datas taigi nuo 29 sav.. BET apmokamų atostogų viso priklauso 9 mėn. [kai kur darbdavys dar laiko 3 mėn. darbo vietą po to] ir į tuos 9 mėn. įeina dekreto laikas. Taigi, reiktų į darbą grįžti kai mažąjam džiaugsmui tebūtų 6 mėn. Todėl norėjau dirbti kuo ilgiau, kad pabūti namuose ilgiau su mūsų stebuklu. Išėjau į dekretą kai stuktelėjo lygiai 36 sav. Galėjau dar dirbti ir ilgiau, bet norėjau pasilikti laiko pailsėt ir IŠSIMIEGOTI, kol dar tai įmanoma :)